Opinie

100% zadowolenia

Przeczytaj opinie zadowolonych klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów, którzy mogą cieszyć się legalną pracą i pobytem w Polsce.

Jako firma korzystaliśmy z usług iStay sp. z o.o. specjalizującej się w legalizacji cudzoziemców i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Profesjonalne podejście, jasna komunikacja oraz skuteczność w działaniach sprawiły, że mogliśmy liczyć na wsparcie o najwyższym standardzie. To zespół, który zna się na swojej branży i dostarcza usługi na najwyższym poziomie. Polecamy iStay wszystkim firmom, które potrzebują wsparcia w procesie legalizacji cudzoziemców.

Movate (formerly CSS Corp)

We have had the pleasure of collaborating with the immigration legalization services provided by iStay, and we are highly impressed with their professionalism and commitment to excellence. Their in-depth knowledge and attention to detail make them a valuable partner in the field of immigration services. The processes they execute are not only highly efficient but also accompanied by clear and swift communication. We wholeheartedly recommend their services to anyone seeking support in immigration legalization matters.

DUHO Sp. z o.o.

Firma iStay specjalizująca się w legalizacji cudzoziemców wykazuje doskonały profesjonalizm i zaangażowanie. Ich efektywność, szybka komunikacja oraz staranność w obsłudze klienta zasługują na uznanie. Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w procesie legalizacji.

PREMIUM FOODS Sp. z o.o.

0 %
skuteczności
0
prawników
0
radców prawnych
0
urzędy

jesteś pracodawcą?

Dołącz do firm, które zalegalizowały pracowników

Już ponad x pracodawców powierzyło w nasze ręce legalizację pracy swoich pracowników.
W iStay możesz liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę!

+48 537 613 242