Legalizacja pracy

Planujesz podjąć pracę w Polsce, jednak – jako cudzoziemiec – nie wiesz, jakie dokumenty powinieneś przygotować i jakich formalności dopełnić, aby zatrudnienie było w pełni legalne? Przerasta Cię konieczność poznania obowiązujących wymogów prawnych, przepisów imigracyjnych i boisz się, że popełnisz błąd, który zrujnuje Twoją karierę zawodową? Nie musisz działać w ciemno! W iStay rozwiejemy Twoje wątpliwości i zadbamy o to, żeby Twój pobyt w Polsce i wykonywana tu praca były legalne. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Procedura legalizacji Twojej pracy w Polsce – wszystko, co musisz wiedzieć!

Przepisy dotyczące legalizacji pracy cudzoziemców w Polsce są skomplikowane, nic więc dziwnego, że czujesz się nimi przytłoczony. Konieczność posiadania wizy, zezwolenia na pracę, przejścia badań lekarskich i uzyskania zaświadczenia medycznego, zgoda Urzędu Pracy na podjęcie zatrudnienia, legalizacja pobytu, rejestracja adresu zamieszkania po przyjeździe do Polski, respektowanie warunków pobytu – to wszystko pochłania Twój czas i generuje duży stres, zwłaszcza że wymagane dokumenty różnią się w zależności od Twojej narodowości, podejmowanej pracy i czasu jej trwania. Na szczęście nikt nie wymaga od Ciebie znajomości prawa – od tego są wykwalifikowani eksperci i właśnie takich znajdziesz w iStay. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoją sytuację, a my od razu zaczniemy działać:

Legalizacja pracy w Polsce – dlaczego my?

W iStay stawiamy na szybkie działanie i skuteczność w realizowaniu powierzonych nam zadań – nasi eksperci mają obszerną wiedzę z zakresu prawa imigracyjnego i obowiązujących przepisów, a dotychczasowe doświadczenie pozwala im znacznie usprawnić proces legalizacji Twojej pracy i pobytu w Polsce. Komunikujemy się w aż czterech językach: angielskim, polskim, rosyjskim i ukraińskim, zatem bariery językowe dla nas nie istnieją. Wiemy, jak skutecznie i szybko załatwić urzędowe formalności, minimalizujemy czas potrzebny na ich dopełnienie i towarzyszymy Ci w całej procedurze, doprowadzając ją do samego końca.

Z nami Twoja praca w Polsce będzie legalna!

Już dziś wykonaj swój pierwszy krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej – zadzwoń do nas, a my zaczniemy działać tego samego dnia! Pomożemy Ci uzyskać stosowne dokumenty, przeprowadzimy Cię krok po kroku przez procedurę legalizacji pracy, dopilnujemy, żeby wszystkie formalności zostały dopełnione – a to wszystko z Twoim minimalnym zaangażowaniem. Zaufaj doświadczeniu kompetentnych prawników, radców prawnych i ekspertów do spraw imigracji, a Twoja praca w Polsce będzie w pełni legalna!

Masz pytania?

Skorzystaj z konsultacji z naszymi ekspertami!

+48 537 613 242