Legalizacja pobytu

Chcesz mieć pewność, że przebywasz w Polsce legalnie i dopełniłeś wszystkich niezbędnych formalności, posiadasz wymagane dokumenty i możesz czuć się swobodnie, mieszkając w tym kraju? Przebieg procedury legalizacji Twojego pobytu jest uzależniony od kilku czynników – dopiero biorąc je wszystkie pod uwagę, można skompletować stosowną dokumentację i spełnić określone warunki. W iStay wiemy, jak zrealizować ten proces i zadbamy o Twój komfortowy, a przede wszystkim legalny pobyt w Polsce. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i skontaktuj się z nami już dziś!

Twój legalny pobyt w Polsce – jak działa iStay?

Istnieje kilka dokumentów legalizujących pobyt cudzoziemca w Polsce: wiza krajowa lub wiza Schengen, zezwolenie na pobyt czasowy, paszport biometryczny – obywatele niektórych państw mogą przebywać na terytorium Polski w tak zwanym ruchu bezwizowym. Przepisy mogą wydawać się skomplikowane, a liczba niezbędnych do skompletowania dokumentów jest duża, dlatego – chcąc podołać złożonym procedurom i spełnić wymogi formalne, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Eksperci z iStay otoczą Cię kompleksowym wsparciem i pomogą szybko zalegalizować Twój pobyt w Polsce. Działamy zgodnie ze sprawdzonym i wypracowanym schematem gwarantującym skuteczność:

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, możesz rozpocząć swój legalny pobyt w Polsce – pamiętaj, że jeżeli dokumentem legalizującym jest wiza, Twój pobyt ograniczony jest określonym terminem. Chcąc go przedłużyć, musisz złożyć wniosek o prolongatę/przedłużenie zezwolenia na pobyt. Co ważne, jesteś zobowiązany do respektowania ustalonych warunków pobytu. Najczęstsze z nich to obowiązek utrzymania zatrudnienia, nauki – jeśli to ona jest celem Twojego przyjazdu, zakaz pracy – jeśli zadeklarowałeś przyjazd w celach innych niż zarobkowe.

Wydaje Ci się to skomplikowane? Dla naszych ekspertów legalizacja pobytu cudzoziemców w Polsce to codzienność. Doświadczenie, odpowiednia wiedza, kompetencje i biegłe posługiwanie się aż czterema językami pozwalają nam skutecznie i szybko zalegalizować Twój pobyt.

Powierz procedurę legalizacji swojego pobytu profesjonalistom – przebywaj w Polsce legalnie!

Niezależnie od tego, czy planujesz pobyt w Polsce w celach edukacyjnych, rodzinnych, czy zarobkowych, z chęcią pomożemy Ci przejść przez proces legalizacji sprawnie i bez stresu. Z nami dopełnisz wymaganych formalności i zyskasz pewność, że niczego nie przeoczyłeś. Pamiętaj, że chcąc podjąć zatrudnienie, potrzebujesz też pozwolenia na pracę – w jego uzyskaniu także Ci pomożemy!

Masz pytania?

Skorzystaj z konsultacji z naszymi ekspertami!

+48 537 613 242